Przestronny 300 m2 dom w gminie Zielonki -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Tylko u nas, na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony na dużej działce w gminie Zielonki, 7 km od centrum Krakowa.

LOKALIZACJA:
Gmina Zielonki, Węgrzce to bezpośrednio sąsiadująca z Krakowem, pożądana lokalizacja do zamieszkania, ze względu na niską zabudowę, spokojny charakter otaczającej przestrzeni, możliwość oderwania się od zgiełku miasta, z jednoczesnym bezproblemowym dojazdem do centrum miasta. Ład przestrzenny, nowoczesne domy w okolicy, nadają harmonii temu miejscu, czyniąc Osiedle Błonia wyjątkowym miejscem do życia.
Najbliższa okolica zapewnia dostęp do delikatesów, restauracji, tratorii, punktów usługowych, szkoły, czy kortów tenisowych, co zapewnia wygodę i brak potrzeby udawania się do centrum miasta, co również nie stanowi problemu i zajmuje najczęściej około 20 minut.

DOM:
Prezentowany dom usytuowanuy jest na przestronnej ponad 13 arowej działce. Powierzchnia całkowita nieruchomości to 300 m2 (260 m2 powierzchni użytkowej) na którą składają sie: salon o powierzchni 38 m2, kuchnia z wyspą z zapleczem kuchennym, 5 niezależnych pokoi, 3 łazienki, garderoby, pomieszczenie gospodarcze, przestronny taras o powierzchni blisko 40 m2 oraz niezależny dwustanowiskowy garaż.
Dom projektowany był na podstawie indywidualnego projektu, co sprawia że każdy szczegół jest przemyślany, jak np. świetne rozwiązanie ze wspólnym szachtem dla kominka od strony salonu oraz zewnętrzego tarasu, co może zapewnić wyjątkowe spędzanie chwil w zimowe, jak i letnie wieczory.
WAŻNE: Istnieje możliwość zakupu 14 arowej działki w cenie 300 000 PLN, która tworzy aktualnie cały 27 arowy teren. Jest ona wydzielona geodezyjnie co daje możliwość potencjału inwestycyjnego np. z perspektywą budowy dla dzieci w przyszłości.

CENA:
2 200 000 PLN

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Bliźniak
796 795 661
m.blizniak@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.