Działka Budowlana - Wola Justowska - 900m2 - Chełmska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się w dzielnicy Wola Justowska, malowniczej części Krakowa. Spokojna, cicha okolica znajdująca zapewnia komfortowe życie z pięknymi, malowniczymi widokami. Jeśli chcesz zamieszkać w kameralnej okolicy, ze świetnym dojazdem do centrum miasta to miejsce jest dla Ciebie! Świetna komunikacja, pętla autobusowa bardzo blisko, przedszkole , sklepy w sąsiedztwie. Znakomite tereny do spacerów i wycieczek rowerowych. Las Wolski, ZOO bardzo blisko a i tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki, do zalewu w Kryspiniowie też bardzo blisko.

NIERUCHOMOŚĆ:

Działka pozwola na budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Grunt posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wszystkie media dostępne w działce wraz z kanalizacją. Możliwa zabudowa 40%. Wysokość do 9m. Działka w pełni budowlana. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

CENA:

1 200 000 zł

KONTAKT:
Sebastian Wąsala
tel: 796 795 876
sebastian@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie: www.estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.