5 Lokali inwestycyjnych |485m2| Budynek Kraków -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowy budynek w Krakowie na który składa się 5 Lokali usługowych

LOKALIZACJA:
Budynek zlokalizowany jest na nowym osiedlu ( deweloperzy budują wokół nowe bloki - kilkaset mieszkań). Miejsce doskonale skomunikowanej z pozostałą częścią miasta. W odległości kilkaset metrów od lokalu przystanki autobusowe. Doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W okolicy powstały nowe budynki mieszkalne, lokale usługowe, szkoła i supermarket. Odległość od centrum około 3 km. W trakcie jest przebudowa ulicy 29 Listopada usprawniając ruch w najbliższej okolicy, planowana budowa parkingów w odległości około 30-40 metrów od budynku.BUDYNEK:
Budynek o powierzchni około 485 m2 na który składa się 5 Lokali o powierzchni:
Parter - duży lokal typu Open space o powierzchni 155m2, dodatkowo klatka schodowa prowadząca do lokali na piętrach
I piętro - dwa lokale o powierzchniach : 110 m2 (z tarasem) , 52m2
II piętro - 64 m2 i 54 m2
Do każdego lokalu osobne wejście, osobno opomiarowane media. Ogrzewanie gazowe, w lokalach rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

CENA:

4 100 000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu !

KONTAKT:
Michał Bliźniak
+48 796 795 661
m.blizniak@estatetsreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.