Przychodnia lekarska na wynajem - Kurdwanów -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na terenie osiedla w dzielnicy Podgórze Duchackie/Kurdwanów. 5 minut spacerem do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok Lokalu - Szkoła Podstawowa. W okolicy Bonarka For Business, centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Lufthansa, StateStreet, Alexander Mann Solutions, Euroclear i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, centrum handlowe Bonarka, Carrefour, Lidl, Biedronka. Liczne tereny spacerowe, park zieleni, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze budynku, który przeszedł remont. Na powierzchnię ok. 106m2 składają się: z 5 gabinetów lekarskich, poczekalnia magazyn, socjal, szatnia, dwie toalety. Do każdego z pomieszczeń doprowadzona woda. Dwa wejścia do lokalu. Lokal przystosowany do usług medycznych. Wszystkie niezbędne sprzęty, instalacje, gniazda, przyłącza siłowe. Lokal może służyć pod każda działalność.


CENA:

6 900 zł netto

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.