Lokal użytkowy w spokojnej okolicy (70m2 + 50m2) - Myślenicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Oferujemy lokal użytkowy na wynajem 120m2 (70m2 + 50m2)


LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się na terenie spokojnego osiedla w dzielnicy Krakowa - Swoszowice. Przytulna okolica, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. 5/10 minut spacerem do przystanków komunikacji miejskiej. W okolicy: Zakopianka, Bonarka, Kurdwanów i Borek Fałęcki. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:
Lokal znajduje się na parterze domu z 1970 roku po generalnym remoncie w 2006 roku. Na powierzchnię ok. 120 m2 składają się: open space około 70m2 wysokość 320cm, 4 pomieszczenia o powierzchni po około 12 m2 oraz toaleta.
Lokal idealnie sprawdzi się jako biuro, warsztat, hala szkoleniowa /produkcyjna. Do wyłącznej dyspozycji 3 miejsca parkingowe przed lokalem. Brak czynszu administracyjnego. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie z bramą na pilota. Istnieje możliwość wynajęcia części lokalu. Do lokalu doprowadzony jest światłowód (orange).

CENA:

3400zł + 23% vat + opłaty za media około 500zł ( woda, prąd, gaz )


KONTAKT:
Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.