Lokal w kamienicy 140m2 | 4 pokoje | Westerplatte - Marii Skłodowskiej-Curie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Przestronny lokal znajdujący się na 1 piętrze w kamienicy w samym centrum Krakowa!

LOKALIZACJA
Budynek położony jest w ścisłym centrum Krakowa tuż obok Galerii Krakowskiej. Usytuowany w pobliżu przystanków tramwajowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. Blisko odległość do zielonych Plant dodatkowo uatrakcyjnia i umila widok w mocno zabudowanym Centrum.

LOKAL
Na 140 m2 lokalu składają się: 4 pomieszczenia, korytarz, kuchnia oraz 2 łazienki. Dodatkowo w części kuchennej jest również antresola o powierzchni ok. 25 m2 jako dodatkowa przestrzeń na archiwum etc. Ogrzewanie elektryczne, ciepła woda podgrzewana przez bojler. Wejście do lokalu znajduje się w klatce schodowej. Na podłodze parkiet, stolarka okienna wysokiej jakości. Lokal do własnej adaptacji, nadaje się do odświeżenia. Lokal idealny na działalność biurową (wcześniej najmowała lokal kancelaria) czy usługową np. hostel (możliwość pozostawienia łóżek piętrowych). W lokalu 2 balkony oraz dziedziniec, dostępna jest również duża piwnica.
Dostępne od zaraz!

WIRTUALNA PREZENTACJA
https://youtu.be/A7fg3FqQskI

CENA:
5600 zł (40zł/m2) + media

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Katarzyna Śledź
T: (+48) 796 007 146
M: katarzyna@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.