Lokale użytkowe na wynajem! 35m2 i 110m2 - bp. Franciszka Hodura

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Lokale użytkowe 35m2 (I piętro ) i 110m2 (III Piętro)

LOKALIZACJA:
Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji , która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 5 minut). 1-2 minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING, BUMA i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, , Biedronka, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:
Lokale użytkowe znajdują się na pierwszym piętrze 35m2 i trzecim piętrze zadbanego budynku w spokojnej okolicy. Nieruchomość ma powierzchnię 35 m2 i składa się z 2 osobnych pomieszczeń i łazienki. Lokal jest świetnie doświetlony i utrzymywany w czystości. Lokal 110 m2 ma 5 pomieszczeń , wysokość 220cm z wyjątkiem jednego z pomieszczeń(25m2), które ma 260cm wysokości. Nieruchomość znajduje się poza strefą płatnego parkowania, w okolicy jest wiele miejsca parkingowych.

FILM:
https://youtu.be/2V-Bo5eZuQE

CENA:
1400 zł +23% vat + opłaty za media
3000zł + 23% vat + opłaty za media

KONTAKT:

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl

___

Szczegółowe informacje, dotyczące oferty oraz nieruchomości, niepublikowane na portalach internetowych znajdą państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego, pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych zasadach