Lokal -4 pokoje, 80m2 bez czynszu, MPEC w centrum - Felicjanek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Lokal pod działalność biurową i nie tylko z 4 pokojami i balkonem 800m od Rynku Głównego

LOKALIZACJA:
Oferowany na wynajem lokal znajduje się w okolicy ulicy Zwierzynieckiej prowadzącej do Rynku Głównego. W odległości 2min spacerem możemy dojść do przystanków komunikacji miejskiej, w ciągu kilku minut dojdziemy do Bulwarów Wiślanych, Rynku Głównego czy zamku na Wawelu. W okolicy znajdują się liczne atrakcje turystyczne Krakowa, restauracje, puby, centrum fitness czy sklepy usługowo-handlowe.

LOKAL:
W/w lokal znajduje się na 3 piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku, gdzie na powierzchnię 80m2 przypadają: cztery pokoje, przedpokój oraz toaleta. Lokal nie posiada mebli, a na zdjęciach pokazana jest możliwa aranżacja, ekspozycja okien wychodzi na stronę południową oraz północną. Niewątpliwym atutem jest brak czynszu administracyjnego oraz ogrzewanie miejskie z MPEC.

FILM:
https://youtu.be/iEWBg0261T4

CENA WYNAJĘCIA:
2850 PLN netto
350 PLN zaliczkowo na media

KONTAKT do agenta:

Rafał Łuszcz
796 795 112
rafal@estatestreet.pl
-------------------------
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.