Ciche mieszkanie centrum Krakowa - gen. Józefa Bema

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Apartament w Śródmieściu do sprzedania w okolicy Ronda Mogilskiego.

LOKALIZACJA:

Dobrze utrzymany budynek znajduje się przy ulicy Bema, skąd droga do ronda Mogilskiego zajmie tylko 5 minut. Jest to jeden z największych węzłów komunikacyjnych w Krakowie – z ronda Mogilskiego odjeżdżają autobusy i tramwaje do każdego zakątka miasta, w bezpośredniej bliskości znajdują się dworzec kolejowy i autobusowy. Mimo tego, że jesteśmy w centrum miasta, ulica jest bardzo cicha, nie czuć tutaj hałasu dużego miasta.

APARTAMENT:

Mieszkanie o powierzchni 38,7 m2 znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy z 1936 roku. Składa się z salonu, osobnej kuchni, łazienki i korytarza. W salonie : rozkładana sofa z funkcją spania, szafy, szafka RTV, biurko.. W kuchni lodówka, płyta elektryczna, zmywarka, stół z krzesłami. W przynaleznym do kuchni pomieszczeniu – piec gazowy i pralka. Apartament jest wykończony z poczuciem gustu, a niewątpliwie najlepszym jego aspektem jest przepiękny ogród o powierzchni 7 arów, przyszły właściciel moze z niego korzystac.

CENA:


415 000 PLN

Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=KURdXSCOQCA&fbclid=IwAR1Ityzqt8Y9czcYoM5h2JAcyKwqd7KcFYHotlCSVBKRF6_9YY3ym9ZKOWI

Zapraszam na prezentację!

KONTAKT:

Andrzej Barylak
tel: (+48) 796 795 394
andrzej@estatestreet.pl

___

Szczegółowe informacje, dotyczące oferty oraz nieruchomości, niepublikowane na portalach internetowych znajdą państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego, pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych zasadach

Zapraszam na prezentację!