Mieszkanie po remoncie na spokojnym osiedlu Azory - Eljasza Walerego Radzikowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie AZORY.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Prądnik Biały. W zaledwie 10 min. zajmuje dojazd do centrum Krakowa (ok. 5 km). Osiedle posiada bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej MPK Kraków. Nieopodal znajduję się przystanek Łobzów (400 m piechotą, 4 min) miejskiej linii kolejowej, dzięki której możemy się dostać wygodnie do innych dzielnic ale co najważniejsze na dworzec i Rynek, a niebawem na Kazimierz. Dodatkowym atutem lokalizacji jest duża ilość terenów zielonych, która zapewni spokojne miejsce do relaksu.

APARTAMENT:

Na sprzedaż mieszkanie odnowione na Azorach, o powierzchni 53 m2 na parterze 4 piętrowego budynku z 2001r. Na powierzchnię ok 53m2 składają się przestronny salon z kuchnia, dwa pokoje oraz łazienka i przedpokój. Wnętrze całkowicie odnowione, gotowe do zamieszkania. Ekspozycja południowy wschód sprawia, że apartament jest jasny i nasłoneczniony. Obok bloku znajduje się mnóstwo wolnych miejsc postojowych do skorzystania.

CENA:
550 000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

KONTAKT:

Gabriela Surga
T: (+48) 796 795 946
M: gabriela@estatestreet.pl
www.estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.