2pok. + kuchnia |53m2| ul. Cystersów, Nullo - Mogilska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż jasne mieszkanie w dzielnicy Grzegórzki!


LOKALIZACJA:
Grzegórzki w którym znajduje się prezentowany apartament to dzielnica charakteryzująca się nowoczesną, oryginalną architekturą, doskonałym doojazdem. Przejazd do dzielnicy Kazimierz oraz Centrum miasta Krakowa zajmuje około 10 min. Pomimo bliskości ronda Mogilskiego jest tutaj cicho i spokojnie, a nowocześnie zaprojektowane osiedle sprzyja spacerom oraz relaksowi. Okien rozciąga się widok na zielony teren wewnętrznego dziedzińca osiedla, oczka wodnego i mini parku. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2010 roku, teren jest ogrodzony, założono na nim monitoring, osiedla pilnuje ochrona.


MIESZKANIE:
Prezentowane mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przestronnego przedpokoju oraz łazienki.
Mieszkanie bardzo ładnie wykończone, została w nim zainstalowana klimatyzcja. Do mieszkania przynależy duży balkon.
Ekspozycja południowo-zachodnia zapewnia doskonałe doświetlenie mieszkania, pozwalając obniżyć rachunki za ogrzewanie w sezonie zimowym.

CENA:
659 000 zł + obowiązkowy zakup miejsca postojowego 50 000 zł + 10 000 zł komórka lokatorska

KONTAKT:
Michał Bliźniak
telefon: 796795661
m.blizniak@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:
www.estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.