2 pokoje + kuchnia - Grzegórzki - Grzegórzecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

TYLKO U NAS!
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie na Grzegórzkach to łatwy dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i uczelni wyższych. W promieniu kilku kilometrów- Galeria Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galeria Krakowska. Kolejnym atutem lokalizacji jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny miasta.


MIESZKANIE:
Nieruchomość składa się z dwóch nie przejściowych pomieszczeń, łazienki oraz kuchni. Całość przeszła w ostatnim czasie remont. Do lokalu przynależy niewielka komórka lokatorska na poziomie parteru. Niewątpliwym atutem nieruchomości są niskie koszty utrzymania dzięki ogrzewaniu i wodzie użytkowej z sieci miejskiej. Istnieje możliwość dodatkowego zakupienia garażu.CENA:
649 000 PLN + 60 000 PLN garaż


Serdecznie zapraszam i polecam do oglądania

Kontakt do agenta:
Łukasz Zbieżek
+48 796 795 018
l.zbiezek@estatestreet.pl

---
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.