Apartament w kamiennicy |67m2| Mogilska, Lubicz - Mogilska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż apartament w kamiennicy przy ulicy Mogilskiej

LOKALIZACJA:
Apartament mieści się w samym centrum Krakowa w okolicy Ronda Mogilskiego, Dworca Głównego i biurwców ABB oraz Unity Center. Idealna okolica dla osób ceniących sobie wszelkie atrakcje tętniącego całą dobę życiem miasta (Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Wawel). Możliwość szybkiego dostania się do centrum miasta (spacer na Stare Miasto to około 10 minut). Doskonale rozbudowa sieć komunikacji miejskiej gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Najbliższy przystanek Rondo Mogilskie, znajduje się w odległości około 300 metrów od budynku.


APARTAMENT:
Na powierzchnię 67 m2 składa się bezpośrednio:
- dwa przestronne pokoje o powierzchni około 20m2 każdy,
- oddzielnej jasnej kuchni z wyjściem na balkon z widokiem na wewnętrzny dziedziniec,
- łazienki z wanną,
- garderoby,
- przedpokoju

Na podłogach pokoi i w przedpokoju znajduje się parkiet, w kuchni - wykładzina gumowa, a w łazience - płytki ceramiczne. Nowe, dźwiękoszczelne okna PCV (trzyszybowe) gwarantują spokój i ciszę wewnątrz mieszkania. Pokoje usytuowane są w kierunku zachodnim, natomiast kuchnia w kierunku wschodnim.
Kamienica jest ocieplona i wyremontowana (wymienione piony wod.-kan., elektryka,), na odnowienie czeka jeszcze tylko klatka schodowa, która zostanie pomalowana po zainstalowaniu nowej kotłowni w budynku. Budynek bardzo dobrze prezentuje się z zewnątrz, dzięki czemu idealnie nadaje się na kancelarię prawną lub notariat.

WIRTUALNA WIZYTA:
https://youtu.be/UIGB9kzwoo0


CENA:
710 000 zł - piwnica o powierzchni około 4m2 w cenie

KONTAKT:
Michał Bliźniak
tel. 796795661
m.blizniak@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:
www.estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.