Przytulne mieszkanie 3 pokojowe w Mistrzejowicach - os. Oświecenia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się przy os. Oświecenia w okolicy ulicy Dobrego Pasterza i Bora Komorowskiego, co zapewnia bezproblemowe połączenie zarówno z centrum Krakowa, jak i Nową Hutą. Najbliższy przystanek autobusowy - Kurzei znajduję się niedaleko, skąd kursują autobusy linii 139 i 182. Okolica nieruchomości jest niezwykle zielona, jednocześnie z doskonałą infrastrukturą - w pobliżu Galeria Serenada, Multikino,AquaPark, liczne restauracje, apteki.


NIERUCHOMOŚĆ
Na powierzchnię 69m2 składa się przestronny, jasny salon z wyjściem na balkon o południowej ekspozycji, duża sypialnia z pojemną szafą trzeci pokój jest to pokój dziecięcy. Kuchnia w pełni wyposażona również o ekspozycji południowej; klimatyczna, funkcjonalna łazienka, osobna toaleta i przedpokój.
W kuchni pełne wyposażenie, wraz ze sprzętem AGD.

Całkowite wyposażenie, centralne ogrzewanie, woda z MPCu i dwustronna ekspozycja, zapewniająca niskie rachunki za prąd czyni mieszkanie bardzo atrakcyjnym i szalenie ekonomicznym.

Cena 720 000 zł
czynsz 600zł

Link do filmu
https://youtu.be/ayHyV9N_650


Polecam i zachęcam do oglądania


KONTAKT
Joanna Eze
joanna@estatestreet.pl
796795136
----

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach znajdą Państwo na stronie
estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającego na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej