Kawalerka w wysokim standardzie obok Matecznego! - Ignacego Krasickiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Kawalerka z 2019r. z łazienką i kuchnią w kamieniu naturalnym!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 5 -10 minut, spacer na Stare Miasto do 20-25 minut). Kilka minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Tesco, Kaufland, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, krakowskie uniwersytety. W okolicy między innymi: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Skałki Twardowskiego, Park Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach czy Zabierzów Business Parku.

APARTAMENT:

Mieszkanie znajduje się na V piętrze apartamantowca ukończonego w 2019r. Na powierzchnię 32m2, składają się salon z otwartą kuchnią, łazienka oraz garderoba w zabudowie. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. Podłogi i ściany w łazience oraz kuchni wyłożone wielkoformatowymi płytami z kamienia naturalnego! Mieszkanie jest wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty: lodówka, zmywarka, pralka etc. Mieszkanie jest wyposażone również w meble. Obszerny balkon z którego rozpościera się widok na tereny zielone i park.

WIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=mFmZhVDjybk

OPŁATY:

1750zł + ćzynsz administracyjny i media (400zł)

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.