LOKAL
na
WYNAJEM
16 000 PLN
80 PLN/m2
KRAKÓWBronowice
ul. Bronowicka
Opis
Do wynajęcia 200 metrowy lokal z witryną - Bronowice/Krowodrza!

LOKALIZACJA:

Budynek znajduje się 3 minuty od przystanków komunikacji miejskiej co gwarantuje sprawny dojazd w każdy zakątek Krakowa - Pętla Tramwajowa Bronowice. Świetna lokalizacja ze względu na bliskość centrum. Do Galerii Krakowskiej, Dworca Głównego czy Rynku 10-15min. W pobliżu nowoczesne inwestycje deweloperskie, mieszkaniowe i komercyjne. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Brak strefy płatnego parkowania!

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze budynku apartamentowo komercyjnego - którego oddanie przewidziano na początek 2022 roku. Nieruchomość będzie do wynajęcia w stanie deweloperskim - możliwość indywidualnych uzgodnień. Na powierzchnię 200 m2 składają się: open space, pomieszczenie socjalne i łazienka. Duża witryna frontowa. Możliwość podziału pomieszczeń i dostosowania lokalu pod własne preferencje - handel, usługi, gastronomia czy inne. Wysokość pomieszczeń ponad 3 metry. 2 wejścia do lokalu.

Dodatkowo możliwość wynajęcia niemal 116 metrowego lokalu tuż obok. Razem możliwość stworzenia lokalu o powierzchni 316 m2.

OPŁATY:

16.000 zł netto (+VAT 23%) + administracja i media wg zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena16 000 PLN

Cena za m280 PLN

Powierzchnia200 m2

Open SpaceTak

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe

Parking naziemnyTak

Kaucja16000