MIESZKANIE
na
WYNAJEM
4 000 PLN
80 PLN/m2
KRAKÓWGrzegórzki
ul. Grzegórzecka
Opis
Atrakcyjny apartament Wiślane Tarasy ! Wynajem możliwy tylko firmie !

LOKALIZACJA:
Wiślane Tarasy to inwestycja o wysokim standardzie , która znajduje się tuż obok bulwarów wiślanych. Nieopodal znajduję się Galeria Kazimierz a także coraz bardziej popularny teatr Variette. Po przeciwnej stronie ulicy powstają nowe budynki biurowe. Spacer na Kazimierz zajmuje zaledwie 10 min. Pomimo bliskości ronda Grzegórzeckiego jest tutaj cicho i spokojnie, a gustownie zaprojektowane osiedle sprzyja spacerom oraz relaksowi. O prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców dba całodobowa ochrona oraz system monitoringu. Jest to idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny, która ceni spokój i bezpieczeństwo.

APARTAMENT:

Prezentowany apartament położony jest na V piętrze nowoczesnej inwestycji i składa się z sypialni, gabinetu, salonu z kuchnia, łazienki, przedpokoju i 1 balkonu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w najlepszej jakości sprzęty i meble. Kuchnia posiada meble w zabudowie oraz urządzenia AGD: okap, lodówka, piekarnik, kuchenka elektryczna, zmywarka, i inne. W budynku jest winda, a cały obiekt jest monitorowany i chroniony 24/7.:


OPŁATY:

4000 zł + 300 zł garaż + 570 zł czynsz (woda, śmieci, administracja, ogrzewanie, miejsce postojowe) + prąd według zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

KONTAKT:

Gabriela Surga
T: (+48) 796 795 946
M: gabriela@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe informacje: Ochrona, Winda, Garaż dodatkowo płatny 300 zł
Szczegóły oferty

Cena4 000 PLN

Powierzchnia50 m2

Liczba pokoi3

Piętro5

Liczba pięter7

Typ kuchniAneks

RynekWtórny

Rok budowy2000