LOKAL
na
WYNAJEM
13 500 PLN
58,70 PLN/m2
KRAKÓWDębniki
Różana
Opis
LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji - tuż obok centrum miasta (spacer na Stare Miasto do 10 minut). 3 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W okolicy centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje. Tuż obok: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Planty, Bulwary Wiślane, Rynek Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach.


LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze w odrestaurowanej kameralnej kamienicy. Powierzchnia lokalu składa się z dwóch kondygnacji. Parter o powierzchni 140m2 i piętro 90m2. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno od strony ulicy drugie z własnego parkingu na którym można zaparkować trzy samochody. Daje to olbrzymi komfort ze względu na strefę płatnego parkowania, która obejmuje całą okolicę. Lokal jest w trakcie robót, którego finałem ma być ekskluzywna kancelaria.

https://www.youtube.com/watch?v=-BcEM8zOitI


CENA:

13 500 netto zł

Oferta na wyłączność

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
tel: 796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

——————————-

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena13 500 PLN

Cena za m258,70 PLN

Powierzchnia230 m2

Liczba pięter2

Liczba pokoi6

Open SpaceTak

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Gastronomiczne