LOKAL
na
WYNAJEM
5 000 PLN
50 PLN/m2
KRAKÓWOlsza
Bosaków
Opis
Do wynajęcia lokal na parterze z dużą witryną.

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 5-10 minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok Quattro Business Park – centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Capgemini, Zurich, Brown Brothers Harriman, Cisco, HSBC, Philip Morris, IBM, ABB i inne. W okolicy: Galeria Krakowska, Galeria Serenada, Park Wodny, Park Lotników Polskich, TAURON Arena Kraków, Dworzec Główny. W pobliżu restauracje i kawiarnie, sklepy, szkoły oraz liczne punkty usługowe. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Na powierzchnię lokalu o wielkości 100 m2 składa się open space oraz osobna łazienka. Lokal gotowy do zaaranżowania. Ogrzewanie jak i ciepła woda miejskie. Posiada dużą witrynę, wejście z ulicy. Bezpośrednio przed budynkiem jest dostępny otwarty parking. Przeznaczenie lokalu: handlowo/usługowe, biurowe, gastronomiczne, sportowo/rekreacyjne, medyczne.
Dostępne od zaraz!

CENA:
5000 zł netto - czynsz najmu, czynsz administracyjny - 5zł/m2 oraz media wg. zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Katarzyna Śledź
T: (+48) 796 007 146
M: katarzyna@estatestreet.plSzczegółowe informacje o ofercie i niepublikowanych nieruchomościach na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena5 000 PLN

Cena za m250 PLN

Powierzchnia100 m2

Liczba pokoi1

Open SpaceTak

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Inne, Biurowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne

Parking naziemnyTak