DOM
na
SPRZEDAŻ
330 000 PLN
2 750 PLN/m2
OLEŚNICA
ul. Stefana Żeromskiego
Opis
LOKALIZACJA:
Prezentowany dom na sprzedaż znajduje się przy ul. Żeromskiego w Oleśnicy. Jest to spokojna i zielona okolica, w której wszystkie potrzebne punkty mamy "w zasięgu wzroku". 50m od budynku znajduje się Rynek, gdzie infrastruktura handlowo – usługowa jest bogato rozwinięta (sklepy, pizzeria, poczta, apteka, usługi fryzjerskie, usługi kosmetyczne). Również w centrum Oleśnicy: Urząd Miasta i Gminy, Kościół, przystanek autobusowy, park. Tuż za domem znajduje się staw, Ośrodek Zdrowia, Przedszkole Gminne, plac zabaw. Niewątpliwą zaletą jest bliskość natury, dzięki której wypoczynek staje się bardziej efektywniejszy!

DOM:
Na powierzchnię 120m2 składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia, korytarz, łazienka, poddasze do własnej aranżacji oraz piwnica. Dom posiada dwa wejścia, jedno od strony podwórka oraz drugie od strony ulicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość prowadzenia własnej działalności lub wynajęcia jednego pomieszczenia. Budynek położony jest na działce o powierzchnia 4a, na której znajdują się również pomieszczenia gospodarcze, garaż i wiata.

Dom jest po remoncie, podczas którego zostały wymienione okna, drzwi, płytki, oświetlenie oraz częściowo została wykonana elewacja.
* Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania na fotowoltaikę, pompę ciepła, instalację gazową oraz ogrodzenie.

CENA: 330 000 PLN


Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości!

KONTAKT:
Angelika Woszczyńska
T: (+48) 796-795-651
M: angelika@estatestreet.pl

-

Szczegółowe informacje o ofercie i nieruchomościach niepublikowanych na portalach internetowych można znaleźć pod adresem:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego w celu uzyskania kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena330 000 PLN

Cena za m22 750 PLN

Powierzchnia120 m2

Powierzchnia użytkowa90 m2

Powierzchnia działki400 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi2

Liczba pięter2