LOKAL
na
WYNAJEM
20 000 PLN
80 PLN/m2
KRAKÓWKraków-Podgórze
ul. Solna
Opis
Na wynajem 250m2 lokal w samym sercu Starego Podgórza - tuż obok Wisły i Placu Bohaterów Getta.

LOKALIZACJA:

Nowoczesna i prestiżowa inwestycja mieszkalno-usługowa z 2017 roku. 3 minuty do przystanków komunikacji miejskiej co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok: Wisła, Plac Bohaterów Getta, bulwary, Kładka Ojca Bernatka, CRICOTEKA, Kazimierz, Galeria Kazimierz, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Park Bednarskiego, Rynek Podgórski, Kopiec Krakusa, Zabłocie. W okolicy centra biznesowe i biurowce korporacji, inwestycje deweloperskie, hotele i usługi. Ze względu na znakomitą lokalizację teren odwiedzany przez turystów i krakowian.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze inwestycji z 2017 roku. Na powierzchnię 250 m2 składają się: open space z możliwością podziału oraz część socjalna z łazienką. Możliwość aranżacji przestrzeni na własne potrzeby. Duża witryna, kurtyna wentylacyjna, ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. 2 wejścia od strony ulicy + 1 dodatkowe z klatki schodowej. Lokal może służyć do prowadzenia działalności gastronomicznej, usługowej, biurowej, medycznej czy handlowej. Nieruchomość do wynajęcia od września.

W załączniku rzut z projektem pod działalność medyczną - gabinety stomatologiczne.

OPŁATY:

20.000 zł netto + 1550 zł netto czynsz administracyjny + prąd / gaz wg zużycia

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena20 000 PLN

Cena za m280 PLN

Powierzchnia250 m2

Liczba pięter5

Liczba pokoi2

Open SpaceTak

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Inne