LOKAL
na
WYNAJEM
2 500 PLN
27 PLN/m2
KRAKÓWSwoszowice
ul. Borowinowa
Opis
Do wynajęcia 92,6 metrowy lokal z witryną – Swoszowice/Podgórze Duchackie!

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na terenie osiedla w dzielnicy Krakowa - Swoszowice. Przytulna okolica, która zapewnia świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. 5/10 minut spacerem do przystanków komunikacji miejskiej. W okolicy: Zakopianka, Bonarka, Kurdwanów i Borek Fałęcki. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Brak strefy płatnego parkowania. W okolicy kilka inwestycji deweloperskich - teren, który się rozwija.

LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku z 2006 roku. Na powierzchnię ok. 92,60 m2 składają się: sala sprzedaży, kuchnia/pom. produkcyjne, magazyn, pom. socjalne, łazienka z toaletą i myjka. Dwa wejścia do lokalu - z tyłu na dostawy i z przodu od podjazdu dla klientów. Duża witryna, zainstalowana klimatyzacja, przyłącza siłowe. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Możliwość montażu alarmu i monitoringu. Lokal może służyć do prowadzenia działalności związanej z handlem, usługami czy gastronomią. Do wyłącznej dyspozycji 3 miejsca parkingowe przed lokalem. Nieruchomość do wynajęcia od zaraz.

OPŁATY:

2500 zł netto + 450 zł czynsz administracyjny + woda, ogrzewanie i prąd

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena2 500 PLN

Cena za m227 PLN

Powierzchnia92,60 m2

Liczba pięter4

Liczba pokoi4

Open SpaceTak

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Gastronomiczne