LOKAL
na
WYNAJEM
2 900 PLN
33,72 PLN/m2
KRAKÓWBieńczyce
ul. Kornela Makuszyńskiego
Opis
Do wynajęcia 86m2 powierzchni biurowej - Bieńczyce/Kocmyrzowska

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 3 minuty do ulicy Kocmyrzowskiej, tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok zakłady przemysłowe i usługowe, Lidl, centrum handlowe Czyżyny, Bieńczycki Park Handowy, Galeria M1, Serenada, Park Wodny, Park Lotników Polskich, TAURON Arena Kraków, Carrefour, Biedronka. W okolicy Quattro Business Park - centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Capgemini, Zurich, Brown Brothers Harriman, Cisco, HSBC, Philip Morris, IBM, ABB i inne. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Powierzchnia biurowa znajduje się na I piętrze budynku i jej całkowity metraż to 86m2. Na podłodze płytki, i panele. Instalacje internetowe - światłowód, alarm, ochrona i monitoring. W budynku ogrzewanie gazowe - w cenie, okna PCV, kraty w oknach, możliwość reklamy i wykorzystania witryny/okien. Do dyspozycji miejsca parkingowe naziemne - 50 zł netto miesięcznie.

OPŁATY:

2900 zł netto + opłaty za prąd i śmieci

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: +48 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena2 900 PLN

Cena za m233,72 PLN

Powierzchnia86 m2

Piętro1

Liczba pięter1

Liczba pokoi4

Open SpaceTak

PrzeznaczenieBiurowe