LOKAL
na
WYNAJEM
29 500 PLN
60,70 PLN/m2
KRAKÓWPrądnik Czerwony
Radomska
Opis
Do wynajęcia całe piętro - 11 osobnych biur - idealne pod firmę informatyczną, Call center lub sprzedaż internetową.

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. 5-10 minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok Quattro Business Park – centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Capgemini, Zurich, Brown Brothers Harriman, Cisco, HSBC, Philip Morris, IBM, ABB i inne. W okolicy: Galeria Krakowska, Galeria Serenada, Park Wodny, Park Lotników Polskich, TAURON Arena Kraków, Dworzec Główny. W pobliżu restauracje i kawiarnie, sklepy, szkoły oraz liczne punkty usługowe. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Biura położone w strefie komercyjnej nowocześnie zaprojektowanego budynku zapewniają pełne bezpieczeństwo dzięki kontrolowanemu dostępowi na teren budynku oraz samego biura, które wyposażone jest we własny system kontroli dostępu, system alarmowy z monitoringiem i videodomofon. Dla użytkowników dostęp 24h.
Biura położone na pierwszym piętrze dostępne są zarówno poprzez klatkę schodowa, jak i windę, także z poziomu garażu podziemnego, w którym możliwe jest wynajęcie miejsc postojowych.
Parkowanie pojazdów możliwe jest zarówno na prywatnym terenie przylegającym do budynku, jak i publicznych zatokach parkingowych zlokalizowanych wzdłuż ulicy. Biura znajdują się poza strefą płatnego parkowania.
Samodzielne pokoje biurowe posiadają dostęp do części wspólnych biura – węzła sanitarnego, strefy kuchenno – socjalnej i recepcyjnej. Biuro wyposażone jest w wysokiej klasy sieć komputerową kategorii 6e, istnieje możliwość skorzystania na zasadzie odrębnej umowy z profesjonalnego łącza światłowodowego, aktywny dostęp do światłowodu UPC 100MB.
W cenie znajduję się kilka miejsc postojowych w garażu podziemnym.

WIRTUALNA PREZENTACJA:
https://www.youtube.com/watch?v=ln8Ny2yLKgw

CENA:

29 500 zł netto


KONTAKT:
Jakub Syczyński
tel: 796 795 258
kuba@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena29 500 PLN

Cena za m260,70 PLN

Powierzchnia486 m2

Liczba pięter6

Liczba pokoi11

PrzeznaczenieBiurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe

Parking podziemnyTak