LOKAL
na
SPRZEDAŻ
530 000 PLN
6 625 PLN/m2
KRAKÓWStare Miasto
al. Adama Mickiewicza
Opis
Lokal parterowy w okolicy z bardzo natężonym ruchem!

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na al. Mickiewicza w centrum Krakowa, gdzie codziennie przejeżdżają tysiące samochodów. Tuż naprzeciwko znajduje się park Krakowski im. Marka Grechuty, a droga do rynku zajmie tylko 5 minut. Również, w bezpośredniej bliskości znajduje się skrzyżowanie ulic Karmelickiej, Królewskiej i Mickiewicza, które jest znaczącym węzłem komunikacyjnym w starym mieście, skąd odjeżdżają tramwaje i autobusy w każdy zakątek miasta. Mimo to że nieruchomość znajduje się w centrum, w najbliższym otoczeniu nie ma przedstawicieli niektórych branż, co daje perspektywy dla rozwoju biznesu.

LOKAL:

Lokal użytkowy o powierzchni 80 m2 składa się z 4 pomieszczeń i WC. 2 z których znajduje się w przyziemiu i jedno większe jest na na parterze. Jedno z tych pomieszczeń to pomieszczenie przejściowe w przyziemiu, skąd jest wejście do dwóch innych. Wejście do lokalu parterowego jest z ulicy i zabezpieczone stalowymi drzwiami. Witryna jest dodatkowo zabezpieczona kratami.

FILM:

https://youtu.be/LTs6yJnA4YM

CENA:

530 000 zł

Zapraszam na prezentację!

KONTAKT:

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl

___

Szczegółowe informacje, dotyczące oferty oraz nieruchomości, niepublikowane na portalach internetowych znajdą państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego, pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych zasadach
Szczegóły oferty

Cena530 000 PLN

Cena za m26 625 PLN

Powierzchnia80 m2

Liczba pokoi3

Open SpaceTak

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Inne, Biurowe, Inne

Stan budynkuDobry