LOKAL
na
WYNAJEM
8 600 PLN
58,11 PLN/m2
KRAKÓWPodgórze
ul. Jana Zamoyskiego
Opis
Na wynajem świetnie doświetlony lokal z dużymi przeszkleniami i witryną! PARK HILL RESIDENCE!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja w pobliżu bulwarów wiślanych oraz ronda Matecznego. Można tu poczuć klimat i atmosferę właściwą jedynie dla Starego Podgórza. W okolicy dużo nowych budynków apartamentowych, oraz biurowców, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

NIERUCHOMOŚĆ:

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 148m2 w stanie deweloperskim w nowoczesnym budynku PARK HILL RESIDENCE. Lokal przystosowany do wszelkich rodzajów działalności: gastronomiczna, handlowa, usługowa, biurowa, medyczna etc. W lokalu zainstalowana klimatyzacja oraz wentylacja mechaniczna. Dwa niezależne wejścia. Witryny od ul. Zamoyskiego, potężne przeszklenia oraz miejsce na szyld/logo dobrze wyeksponowane na ul.Kalwaryjską.

OPŁATY:

8600 zł netto + opłata administracyjna + media

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena8 600 PLN

Cena za m258,11 PLN

Powierzchnia148 m2

Open SpaceTak

PrzeznaczenieGastronomiczne

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Inne

Min. okres najmu (w latach)1

Nazwa budynkuPark Hill residence