LOKAL
na
WYNAJEM
10 800 PLN
67,50 PLN/m2
KRAKÓWKraków-Podgórze
Kalwaryjska
Opis
LOKALIZACJA:
Lokale z znajdują się przy ul Kalwaryjskiej w Starym Podgórzu. Budynek idealnie skomunikowany z każdym punktem na mapie Krakowa. Lokalizacja obiektów jest bardzo korzystna. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Rynek Podgórski, Kładka Bernadtka, Kopiec Krakusa, Bulwary Wiślane. Do dzielnicy Kazimierz około 1 km. Do Rynku Głównego 3km. Tuż obok lokali znajduje się przystanek tramwajowy

LOKAL:
Prezentowany lokal znajduje się na parterze w kamiennicy w samym centrum Starego Podgórza. Lokal po działalności bankowej o powierzchni 160 m2. Istnieje możliwość adaptacji powierzchni wedle upodobań nabywcy. W lokalu zostały wyprowadzone wszystkie media. Lokal nadaje się pod każdą działalność. Lokalizacja oraz widoczność z pewnością zachęcą do skorzystania z usług oferowanych w lokalu.

https://www.youtube.com/watch?v=FDQQEpucMN4&feature=youtu.be

CENA:

10 800 zł Brutto

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena10 800 PLN

Cena za m267,50 PLN

Powierzchnia160 m2

Liczba pokoi8

Open SpaceTak

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Biurowe, Gastronomiczne

Kaucja10800