MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
2 790 000 PLN
15 414,36 PLN/m2
KRAKÓWStare Miasto
Wiślna
Opis
LOKALIZACJA:

Prezentowane apartamenty znajdują się w zabytkowej kamienicy przy ul. Wiślnej, jest to jedna z głównych ulic prowadzących do Krakowskiego Rynku Głównego. Rynek jest największym placem w Krakowie, a jednocześnie, jednym z największych w całej Europie, co roku odwiedza go ok. 10 mln. turystów. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, niepowtarzalne w skali kraju. Tutaj co roku odbywają się festiwale, Targi Bożonarodzeniowe i Wielkanocne. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Krakowskie Planty, Galeria Krakowska, Dworzec PKP oraz PKS, Teatr Bagatela oraz inne, ciekawe atrakcje Krakowa.

NIERUCHOMOŚĆ:

Zadbana kamienica z 1780 roku, w której sześć lat temu został przeprowadzony remont dachu i elewacji. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, w zadbanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 181m2 Składa się z 7 pokoi i 6 łazienek. Pomieszczenia są klimatyzowane. Do inwestycji przynależy piwnica. Dotychczas prowadzono tam najem krótkoterminowy. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

CENA:

2 790 000 zł

Oferta na wyłączność!

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

———————————————————————————————————————————————————————————
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena2 790 000 PLN

Cena za m215 414,36 PLN

Powierzchnia181 m2

Liczba pokoi8

Piętro2

Liczba pięter3

Typ kuchniAneks

RynekWtórny