DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
900 000 PLN
243,24 PLN/m2
KRAKÓWBielany
ul. Na Wirach
Opis
Na sprzedaż 37 arowa działka na Bielanach tuż obok Wisły i Tyńca!

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia sprawny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Bielany to prestiżowa lokalizacja, która słynie między innymi z Bielańsko-Tynieckiego Parku krajobrazowego, Lasu Wolskiego oraz Klasztoru Ojców Kamedułów. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycja „Dom na Bielanach”. Tuż obok Wisła, Tyniec, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna”, Lotnisko Balice, Zabierzów Buisness Park, Uroczysko Skotniki, Przegorzały, Skałki Piekarskie, bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła, przedszkole, basen, tor kajakowy, ścieżki rowerowe. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój w połączeniu z bliskością tętniącego życiem miasta.

DZIAŁKA:

Oferowana na sprzedaż działka ma 37 arów. Przeznaczenie działki: rolna.
Kształt prostokąta. Wymiary około 30 metrów x 125 metrów. Dostęp do drogi, media w drodze. Możliwość podziału.

CENA:

900.000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena900 000 PLN

Cena za m2243,24 PLN

Powierzchnia działki3 700 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)30

Długość działki (mb.)125

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt