LOKAL
na
SPRZEDAŻ
11 500 000 PLN
8 214,29 PLN/m2
KRAKÓWBronowice
Opis
W pełni wynajęty dla kilku najemców budynek biurowy w Bronowicach z możliwością rozbudowy.

LOKALIZACJA:

Bronowice – stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park Jordana, platinum fitness, basen, młynówka królewska. W najbliższej odległości pieszo wiele linii komunikacji miejskiej. Kilka minut od budynku oddolne wiele punkt usługowych oraz handlowych. W sąsiedztwie: Galeria Bronowice, hipermarket Auchan, sklep IKEA, hipermarket Castorama i OBI, hipermarket Makro. Szybki dojazd do obwodnicy Krakowa, autostrady A4. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Dostępne linie komunikacji miejskiej, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Idealne miesce na reprezentacyjne lokum dla swojej firmy z łatwym dojazdem dla klientów i pracowników.

BUDYNEK:

Dwa budynki biurowo handlowe w pełni wynajęte. Położony na działce 22 ary z bezpośrednim dostępem do głównej ulicy. Objęte MPZP pozwalające na rozbudowę istniejących budynków. Ogrzewanie gazowe. Parking dla najemców na działce.
Lokale wynajęte dla kilku najemców co pozwoli zdywersyfikować przychód. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

CENA:

11 500 000zł netto + 23% VAT

KONTAKT:

Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl

___________
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena11 500 000 PLN

Cena za m28 214,29 PLN

Powierzchnia1 400 m2

Stan budynkuBardzo dobry

RynekWtórny

Rodzaj budynkuBiurowo-handlowy

Kontrola dostępuTak