DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
3 350 000 PLN
3 350 PLN/m2
KRAKÓWBronowice
Opis
Działka w Bronowicach przy głównej ulicy z MPZP pozwalającym wybudować budynek usługowy o powierzchni ok. 1500m2. Idealna pod budynek na wynajem lub siedzibę firmy.


LOKALIZACJA:

Bronowice – stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park Jordana, platinum fitness, basen, młynówka królewska. W najbliższej odległości pieszo wiele linii komunikacji miejskiej. Kilka minut od budynku oddolne wiele punkt usługowych oraz handlowych. W sąsiedztwie: Galeria Bronowice, hipermarket Auchan, sklep IKEA, hipermarket Castorama i OBI, hipermarket Makro. Szybki dojazd do obwodnicy Krakowa, autostrady A4. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Dostępne linie komunikacji miejskiej, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Idealne miesce na reprezentacyjne lokum dla swojej firmy z łatwym dojazdem dla klientów i pracowników.


GRUNT:

Działka o przeznaczeniu usługowym o powierzchni 10ar. Płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 14x70m. Objęta MPZP o możliwościach zabudowy działki budynkiem usługowym o powierzchni około 1500m2. W pełni uzbrojona w gaz, prąd, wodę oraz kanalizację. Dojazd bezpośredni z drogi głównej. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

CENA:

3 300 000zł (PCC)


KONTAKT:

Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl

___________
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena3 350 000 PLN

Cena za m23 350 PLN

Powierzchnia działki1 000 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)14

Długość działki (mb.)70

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt