DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
1 499 000 PLN
1 033,79 PLN/m2
KRAKÓWBronowice
ul. Stawowa
Opis
Działka budowlana pozwalająca wybudować 4 budynki w zabudowie bliźniaczej.


LOKALIZACJA:

Bronowice – stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park Jordana, platinum fitness, basen, młynówka królewska. W najbliższej odległości pieszo wiele linii komunikacji miejskiej. Kilka minut od budynku oddolne wiele punkt usługowych oraz handlowych. W sąsiedztwie: Galeria Bronowice, hipermarket Auchan, sklep IKEA, hipermarket Castorama i OBI, hipermarket Makro. Szybki dojazd do obwodnicy Krakowa, autostrady A4. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Dostępne linie komunikacji miejskiej, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Idealne miesce na reprezentacyjne lokum dla swojej firmy z łatwym dojazdem dla klientów i pracowników.

DZIAŁKA

Działka płaska, prostokątna o wymiarach 20x70m. W pełni uzbrojona w prąd, wodę, gaz oraz kanalizację. Niezabudowana, ogrodzona. MPZP "PASTERNIK" zostanie wprowadzony w krótce (plan wyłożony), który pozwoli na wybudowanie nam 4 budynków w zabudowie bliźniaczej.
Świetna nieruchomość pod inwestycje. Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

CENA: 1 499 000zł + PCC

KONTAKT:

Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl

___________
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
Szczegóły oferty

Cena1 499 000 PLN

Cena za m21 033,79 PLN

Powierzchnia działki1 450 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)20

Długość działki (mb.)70

Kształt działkiProstokąt

Przeznaczenie działkiBudowlana