4 domy wolnostojące koło Krakowa - 122 m2 -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 4 nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące w pobliżu Skawiny!

LOKALIZACJA:

Domy znajdują się w miejscowości Zelczyna na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu. W odległości 5 km do centrum Skawiny, 12 km na Czerwone Maki P+R w Krakowie. Domy w odległości 90 - 180 metrów od drogi krajowej nr 44 Skawina - Oświęcim.
Zelczyna to miejscowość położna 3 km na zachód od Skawiny bardzo dobrze skomunikowana z Krakowem - najbliższy przystanek komunikacji MPK w odległości 100 m drogą główną, dodatkowo w odległości ok 500 m szybka kolej aglomeracyjna. W odległości 200 m małopolska ścieżka rowerowa.

DOM:

Dom położony jest na prostokątnej działce o powierzchni łącznej 530 m2. Powierzchnia użytkowa domu ma powierzchnię 122 m2 na które składają się: na parterze - duży i przestronny salon z miejscem na aneks kuchenny oraz z wyjściem na taras, pokój, łazienka, kotłownia, wiatrołap oraz pomieszczenie gospodarcze. Na 1 piętrze znajdziemy: 3 pokoje, garderobę, dużą łazienkę oraz hol. Dodatkowo w domu jest również poddasze - użytkowe oraz przynależą 2 balkony francuskie. Powierzchnia całkowita domu to 180 m2. Teren ogrodzony.

Dom wykonany z betonu komórkowego Termobet, ocieplony zewnętrznie dodatkowo 20 cm warstwą styropianu. Poddasze izolowane wełną mineralną. W domu wykonano instalację elektryczną, teleinformatyczną, alarmową oraz doprowadzono światłowód. Instalacja wodno-kanalizacyjna miejska. Wentylacja grawitacyjna. Instalacja CO wraz z piecem gazowym, dodatkowo instalacja podłogowa CO w kilku pomieszczeniach. Okna PCV trzyszybowe. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ekspozycja od strony: wschodu, zachodu i południa.

Każdy z 4 domów ma taki sam układ. Teren działki pomimo bliskości do głównej ulicy jest bardzo cichy oraz komfortowy do życia rodzinnego.

Dostępne od zaraz!

CENA:

739 000 zł do negocjacji!

Zapraszam do kontaktu!

KONTAKT:
Katarzyna Śledź
T: (+48) 796 007 146
M: katarzyna@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.