REZERWACJA. Nowy Dom (Bliźniak) Bez Prowizji - 27 Stycznia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowy dom w stanie surowym typu bliźniak w spokojnej okolicy

LOKALIZACJA:
Dom jest położony na cichym osiedlu na uboczu wokół małych domków, sąsiedztwo ciche, każdy dba o siebie na wzajem. Niedaleko znajdziemy placówki edukacyjne, markety, sklepy oraz przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo łatwy dojazd do centrum Sosnowca i Katowic, a także do innych miast aglomeracji. W najbliższym sąsiedztwie są Mysłowice. Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz prywatność jednocześnie pracujących w centrach miast.

DOM:
Nieruchomość w stanie surowym zabudowa bliźniacza. Parter składa się z dużego salonu, jasnej kuchni z jadalnią, biurem lub gabinetem i łazienki. Z parteru jest przejście do garażu i kotłowni oraz z salonu jest wyjście na taras. Na piętrze jest główna sypialnia w której można oddzielić część na garderobę, dwa mniejsze pokoje oraz łazienka. Na piętrze są dwa balkony, z każdego pokoju jest wyjście na balkon. Jest także półpiętro gdzie można urządzić pralnie, siłownie, bibliotekę...

Do budynku doprowadzona i rozprowadzona wewnątrz woda i kanalizacja z sieci miejskiej. Prąd w granicy działki. Możliwość podłączenia gazu.

UWAGA: Zdjęcia aranżacji domu są jedynie wizualizacją i propozycją aranżacji. Dom jest sprzedawany w stanie surowym, nie wykańczamy i nie wyposażamy nieruchomości.

LINK DO FILMU PROMOCYJNEGO:
https://youtu.be/Hjb0zn_e3G0

Dom 1. ZAREZERWOWANE
Powierzchnia działki: 371 m²
Powierzchnia budynku: 163 m²
Powierzchnia zabudowy: 131 m²
Powierzchnia do ogrzania: 131 m²
Liczba pokoi: 5 lub 4 + gabinet
Cena: 549 000 zł
Dom 2. ZAREZERWOWANE
Powierzchnia działki: 492 m²
Powierzchnia budynku: 163 m²
Powierzchnia zabudowy: 131 m²
Powierzchnia do ogrzania: 131 m²
Liczba pokoi: 5 lub 4 + gabinet
Cena: 564 000 zł

Kupujący nie płaci prowizji.

KONTAKT:
Piotr Zwyrtek
T: 796 795 278
M: p.zwyrtek@estatestreet.pl

_________________

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie: estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach.
Zapraszam do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.