Dom na 7,5 arowej działce - Brzegi/Kraków! -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom położony na 7,5 arowej działce – Brzegi/Kraków!

LOKALIZACJA:

Brzegi – miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie wielickim, w gminie Wieliczka. Malownicza okolica, która zapewnia sprawny dojazd do Krakowa, Wieliczki czy autostrady A4 - 5/10 minut. Przystanek komunikacji miejskiej, PKS czy pociąg do Krakowa w najbliższej okolicy. Tuż obok Wisła, Niepołomice, Przylasek Rusiecki. Bogata infrastruktura handlowo – usługowa – w okolicy liczne tereny spacerowe i rowerowe, boisko, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój w połączeniu z bliskością tętniącego życiem miasta.

BUDYNEK:

Oferowany na sprzedaż dom usytuowany jest na 7,5 arowej działce. Inwestycja w trakcie realizacji. Przewidywany termin oddania - IV kwartał 2022 roku. Powierzchnia całkowita domu 195 m2, użytkowa około 135 m2 - zgodnie z projektem "Dom w Złociszkach". Cała inwestycja zakłada budowę 2 domów. Media doprowadzone do obiektów: gaz, woda, prąd. Szambo dla każdego z budowanych domów. Droga dojazdowa - udziały. Dom sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Możliwość indywidualnych zmian, przeróbek czy prowadzenia dalszych prac - po ustaleniu z inwestorem. Obiekty z ogrodzeniem panelowym. Domy z indywidualnymi garażami w bryle budynku. Tarasy od strony południowej.

CENA:

850.000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.