Biura, przychodnia, przedszkole - OKAZJA - Katowicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż budynek o powierzchni 400 m2 na działce 1000 m2 w świetnej lokalizacji w Chorzowie, przy granicy z Katowicami. Idealne pod inwestycję!

LOKALIZACJA:

Ul. Katowicka w Chorzowie, tuż przy granicy z Katowicami. Miejsce idealnie skomunikowane z Katowicami oraz miastami ościennymi (Bytom, Siemianowice Śląskie) - tuż obok znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Bardzo dobry dojazd samochodem z każdego miasta Aglomeracji.

Pomimo bliskości ruchliwej ulicy, panuje tutaj kameralny i spokojny klimat dzięki paśmie drzew która oddziela działkę od zgiełku. Lokalizacja ta idealnie nada się pod inwestycję na biura, hurtownię, przychodnię, przedszkole czy żłobek.

INWESTYCJA:

Przedmiotem sprzedaży jest budynek o powierzchni 400 m2 zaadoptowany pod wynajem na biura. Obecnie budynek w połowie jest wynajmowany (możliwość cesji umowy lub przeniesienie obecnych najemców). Budynek jest bardzo ustawny i można dostosować go pod praktycznie każdą działalność.

Budynek mieści się na działce o powierzchni 1000 m2, na której to znajduje się parking oraz duży garaż, który bez problemu pomieści samochód dostawczy, może również służyć jako magazyn.

CENA:

1 850 000 PLN netto
FILM - https://youtu.be/MfK26_YGGIs

Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt do agenta:
Mateusz Ostrogłowa
796 795 043
m.ostroglowa@estatestreet.pl

————————-
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej