Do wynajęcia duży dom dla firmy/pracowników! - Turonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dom dla pracowników - Dębniki/Ruczaj/Łagiewniki - Borek Fałęcki!

LOKALIZACJA:

Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10-15 minut). 3-5 minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING, BUMA i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Tesco, Kaufland, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

DOM:

Oferowany na wynajem dom z 2000 roku ma powierzchnię około 180m2, co składa się na:

PARTER: 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój
PIĘTRO: 4 pokoje, 3 łazienki, kuchnia, przedpokój, taras i balkon

Wnętrza są w pełni umeblowane i wyposażone - łóżka, meble, szafy, komody, sprzęt AGD. Dom jasny i przestronny z dużą ilością okien. 5 arowa działka. Możliwość parkowanie przed budynkiem kilku samochodów. Zainstalowany monitoring i alarm. Dwufunkcyjny piec gazowy. Możliwość dostosowania do własnych potrzeb.

OPŁATY:

6000 zł przy 10 osobach + media wg zużycia około 1500 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.