Duża działka z domem - Wola Justowska! - Królowej Jadwigi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na wynajem dom z dużym ogrodem Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi !

LOKALIZACJA:
Oferowany na wynajem bądź sprzedaż dom znajduje się na ponad 23-arowej działce na Woli Justowskiej – najbardziej luksusowej i pożądanej dzielnicy Krakowa. Dom znajduję się z niedalekim sąsiedztwie Parku Decjusza. Okolicy znajdują się liczne atrakcje, między innymi, ZOO, las Wolski, Błonia, Park Jordana, liczne restauracje, sklepy, galeria sztuki, ośrodki sportowe, nowoczesne przedszkola, żłobki oraz szkoły.
Wokół znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, turystycznych oraz widokowych. Dzielnica ma charakter willowy i jest zamieszkiwana przez znanych biznesmenów, artystów, sportowców. Jest świetnie skomunikowana z ścisłym centrum miasta. Jest to świetne miejsce dla osób ceniących sobie czas, spokój, przyrodę, czyste powietrze, chcących jednocześnie mieszkać w sąsiedztwie centrum miasta.

NIEUCHOMOŚĆ:
Ogród pozwala rozkoszować się otaczającą przyrodą i spokojem. Dom został oddany do użytku w 1955 roku. Składa się z 3 kondygnacji. Zbudowany jest z wysokiej klasy materiałów, charakteryzuje się wysoką energooszczędnością. Ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego. Na powierzchnię 220m2 składa się:
– PARTER: 2 pokoje, łazienka, kuchnia
– PIĘTRO: 2 pokoje, łazienka
– PODDASZE
– GARAŻ

ATUTY:
– lokalizacja
– praktyczny rozkład pomieszczeń w domu
– możliwość dowolnej aranżacji wnętrz

Możliwość doposażenia domu w meble przez właściciela.

OPŁATY:
8500 PLN + OPŁATY

Polecam i zapraszam do prezentacji domu.

KONTAKT:
Gabriela Surga
T: (+48) 796 795 946
M: gabriela@estatestreet.pl
---
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.