Dom wolnostojący w Zielonkach - Ojcowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem dom w Pękowicach

LOKALIZACJA:
Urzekający widok na dolinę Prądnika, położenie na górce, na Tatry, Babią Górę i Kraków. Doskonała lokalizacja niedaleko do sklepu, kościoła, przedszkola, szkoły, w pobliżu znakomite tereny spacerowe i rowerowe: szlak orlich gniazd tuż przy domu, 20 minut do centrum Krakowa, 300 metrów od domu pętla autobusowa.

DOM:
Dom został wybudowany w 1997 roku składa się na parterze z przestronnego hallu, salonu z kominkiem, połączonego z pokojem, kuchni otwartej na jadalnię, łazienki, toalety, pomieszczeń gospodarczych, 1 pokoju; na I piętrze: 3 pokoje z osobnymi garderobami, 2 łazienki, pomieszczenie nad garażem; strych niezagospodarowany. Garaż na dwa auta o powierzchni 40m2
Ogrzewanie: gazowe, nawiewowe
Szambo przepływowe, podprowadzona kanalizacja do granicy działki, podpięcie na życzenie klienta
Instalacje w domu: Internet, TV, telefon
Dom jest po ociepleniu, malowany we wnętrzu 2 lata temu. Urządzona kuchnia (aneks kuchenny – pralka, kuchenka, myjnia do naczyń, zabudowa kuchenna), urządzone łazienki i toalety, wraz z meblami łazienkowymi. Pozostałe meble do uzgodnienia. Wysoki standard wykończenia, podłogi wyłożone parkietem, za wyjątkiem kuchni i łazienek, gdzie są płytki ceramiczne, okna drewniane. Ekspozycja okien: wszystkie strony świata. Od strony wschodniej i zachodniej balkony.


CENA:

6 500zł + opłaty za media według liczników

Polecam i zapraszam do oglądania

Kontakt do agenta:
Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.