Działka Bronowice -możliwość zabudowy 1500m2 usług -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Działka w Bronowicach przy głównej ulicy z MPZP pozwalającym wybudować budynek usługowy o powierzchni ok. 1500m2. Idealna pod budynek na wynajem lub siedzibę firmy.


LOKALIZACJA:

Bronowice – stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park Jordana, platinum fitness, basen, młynówka królewska. W najbliższej odległości pieszo wiele linii komunikacji miejskiej. Kilka minut od budynku oddolne wiele punkt usługowych oraz handlowych. W sąsiedztwie: Galeria Bronowice, hipermarket Auchan, sklep IKEA, hipermarket Castorama i OBI, hipermarket Makro. Szybki dojazd do obwodnicy Krakowa, autostrady A4. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Dostępne linie komunikacji miejskiej, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Idealne miesce na reprezentacyjne lokum dla swojej firmy z łatwym dojazdem dla klientów i pracowników.


GRUNT:

Działka o przeznaczeniu usługowym o powierzchni 10ar. Płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 14x70m. Objęta MPZP o możliwościach zabudowy działki budynkiem usługowym o powierzchni około 1500m2. W pełni uzbrojona w gaz, prąd, wodę oraz kanalizację. Dojazd bezpośredni z drogi głównej. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

CENA:

3 300 000zł (PCC)


KONTAKT:

Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl

___________
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.