Na sprzedaż 11 arowa działka - Kaszów! -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż niemal 11 arowa działka – Kaszów/Liszki/Kraków!

LOKALIZACJA:

Kaszów – miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki – 10/15 minut od Krakowa.

Działka znajduje się w przytulnej, cichej okolicy, która zapewnia sprawny dojazd do Krakowa. 3 minuty spacerem przystanek komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie: Wisła, Tyniec, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna”, Lotnisko Balice, Kryspinów, Zabierzów Buisness Park, Uroczysko Skotniki, Przegorzały, Skałki Piekarskie, Bielańsko-Tyniecki Park krajobrazowy, Las Wolski oraz Klasztor Ojców Kamedułów. Bogata infrastruktura handlowo – usługowa - w okolicy liczne tereny spacerowe, sklepy, boisko, szkoła, przedszkole, basen, tor kajakowy, ścieżki rowerowe. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój w połączeniu z bliskością tętniącego życiem miasta.

DZIAŁKA:

Oferowana na sprzedaż działka ma niemal 11 arów. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - budownictwo mieszkaniowo/usługowe. Kształt prostokąta. Wymiary około 23 metrów x 45 metrów. Media w drodze / działce obok (służebność dojazdu). Woda i kanalizacja miejska, prąd i gaz.

Tuż obok dostępne również dwie inne działki od tego samego Właściciela - 10,5 oraz 18 arów. Możliwość stworzenia małej inwestycji - domy w zabudowie bliźniaczej.

FILM:
https://youtu.be/82cCPc06RTU

CENA:

208.000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.