Działka budowlana 11ar - 18km do Centrum! -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka w miejscowości Wołowice (gmina Czernichów) blisko granicy z Krakowem o dokładnej powierzchni 11,36 arów.

LOKALIZACJA:

Dojazd do działki drogą gminną asfaltową, następnie drogą utwardzoną. W dogodnej odległości od działki znajduje się przystanek autobusowy MPK, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole oraz boisko sportowe. Blisko również liczne tereny spacerowe i rekreacyjne. Prąd oraz woda znajdują się w drodze. Media takie jak kanalizacja oraz gaz są zaplanowane na przyszłe lata.

NIERUCHOMOŚĆ:

Na sprzedaż 11,36 ar działka z WZ. Działka jest płaska, o kształcie prostokąta co pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki zrobionym kilka lat temu rowom melioracyjnym, na powierzchni działki nie gromadzi się woda. Drzewa i krzewy widoczne na zdjęciach zostaną wykarczowane na koszt Właściciela przed sprzedażą.

CENA:

113 600 zł

Na sprzedaż również 3 sąsiadujące działki:

->13,8 ar - 138 000 zł
->10,55 ar - 105 500 zł
->10,32 ar - 103 200 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

KONTAKT:
Izabela Migas
tel: 796 795 101
izabela@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.