Piękna działka w kameralnym miejscu | Konary! -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż prawie 12 arowa działka znajdująca się w bardzo cichym i kameralnym miejscu w Konarach!

LOKALIZACJA:

Działka zlokalizowana jest na wzgórzu w gminie Mogilany w miejscowości Konary. Ciche i spokojne miejsce, w otoczeniu luźna zabudowa jednorodzinna. Położona około 10 minut samochodem od Krakowa, a oferująca wyjątkową prywatność i spokój. Działka zlokalizowana na południowym stoku z wspaniałym widokiem na zieleń i okoliczne wzgórza. W okolicy nowoczesna zabudowa jednorodzinna oraz willowa.

NIERUCHOMOŚĆ:

Na sprzedaż działka o wielkości ~ 11,5ar w kształcie prostokąta o wymiarach około 27 x 45m nachylona w kierunku południowym. gdzie od strony południowej graniczy z lasem co gwarantuje nam brak zabudowy poniższych działek. Miejsce jest bardzo kameralne i ciche, pozwalające na odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Nachylenie działki daje nam wiele możliwości na wybudowanie bardzo oryginalnego domu.

Możliwość dokupienia sąsiedniej działki 11,5 ar oraz sąsiadującego lasu.

WIDEO:
https://youtu.be/CYdO9wKGDs8

CENA:

290.000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.