15 ar obok galerii BRONOWICE - MPZP - Stawowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Działka budowlana pozwalająca wybudować 4 budynki w zabudowie bliźniaczej.


LOKALIZACJA:

Bronowice – stąd wszędzie blisko. W okolicy wiele parków oraz punktów rekreacyjnych tj. Park Jordana, platinum fitness, basen, młynówka królewska. W najbliższej odległości pieszo wiele linii komunikacji miejskiej. Kilka minut od budynku oddolne wiele punkt usługowych oraz handlowych. W sąsiedztwie: Galeria Bronowice, hipermarket Auchan, sklep IKEA, hipermarket Castorama i OBI, hipermarket Makro. Szybki dojazd do obwodnicy Krakowa, autostrady A4. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Dostępne linie komunikacji miejskiej, umożliwiające szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko. Idealne miesce na reprezentacyjne lokum dla swojej firmy z łatwym dojazdem dla klientów i pracowników.

DZIAŁKA

Działka płaska, prostokątna o wymiarach 20x70m. W pełni uzbrojona w prąd, wodę, gaz oraz kanalizację. Niezabudowana, ogrodzona. MPZP "PASTERNIK" zostanie wprowadzony w krótce (plan wyłożony), który pozwoli na wybudowanie nam 4 budynków w zabudowie bliźniaczej.
Świetna nieruchomość pod inwestycje. Więcej szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

CENA: 1 499 000zł + PCC

KONTAKT:

Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl

___________
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.