Ponad 18 arowa działka na sprzedaż Brzegi/Grabie! -

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Na sprzedaż ponad 18 arowa działka budowlana – Brzegi/Grabie!

LOKALIZACJA:

Grabie – miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie wielickim, w gminie Wieliczka. Leży na prawym (południowym) brzegu Wisły, sąsiadując od zachodu z wsią Brzegi, od północy (granica na Wiśle) z Krakowem (Nowa Huta), od wschodu z Niepołomicami a od południa z wsią Węgrzce Wielkie. 5 minut samochodem od Krakowa.

Działka znajduje się w malowniczej okolicy, która zapewnia sprawny dojazd do Krakowa, Wieliczki czy autostrady A4. Przystanek komunikacji miejskiej, PKS czy pociąg do Krakowa w najbliższej okolicy. Tuż obok Wisła, Brzegi, Przylasek Rusiecki. Bogata infrastruktura handlowo – usługowa – w okolicy liczne tereny spacerowe i rowerowe, boisko, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój w połączeniu z bliskością tętniącego życiem miasta.

DZIAŁKA:

Oferowana na sprzedaż działka ma 18,33 arów. Przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Kształt prostokąta – wymiary około 20 metrów x 90 metrów. Dostęp do drogi - służebność przejazdu. Media w drodze: woda, prąd, gaz, kanalizacja - szambo.

CENA:

190.000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.