140m2 lokal z potencjałem | Plac na Groblach! - Tenczyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

NOWA CENA! Na sprzedaż 140-metrowy lokal użytkowy w odrestaurowanej kamienicy, dwa wejścia + winda do lokalu!

LOKALIZACJA:

Ulica Tenczyńska to spokojna uliczka prowadząca bezpośrednio od Placu na Groblach. Jest to centralna lokalizacja dająca poczucie bezpieczeństwa i komfortu połączone z atrakcyjnością bliskiego sąsiedztwa Rynku Głównego i Zamku Wawel. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajdziemy wiele wysokiej klasy punktów gastronomicznych i usługowych oraz sklepów i uczelni wyższych. Jest to miejsce bardzo bogate pod względem atrakcyjności turystycznej ze względu na bliskość zdecydowanej większości najważniejszych zabytków Krakowa. Położone niedaleko linie tramwajowe zapewniają możliwość szybkiego dojazdu z każdej strony miasta.

NIERUCHOMOŚĆ:

Prezentowany lokal znajduje się w przyziemiu odrestaurowanej kamienicy. Na powierzchnię 140m2 składa się 7 pomieszczeń. W lokalu mamy wysokie stropy ~ 3m z zachowanymi tradycyjnymi ceglanymi łukami. Dostęp do lokalu możliwy od dwóch stron oraz windą która wjeżdża bezpośrednio do lokalu. Lokal ma duży potencjał, jest to propozycja dla inwestorów z pomysłem.

CENA:

600.000 żł netto + 23% VAT

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.