18m2 w Centrum Miasta - Grzegórzki - Prażmowskiego - al. płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

POLECAM:
Lokal 18m2 + komórka lokatorska - Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego, Kraków

LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się w spokojnej dzielnicy Grzegórzki blisko centrum, nieopodal Uniwersytetu Ekonomicznego. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Galeria Krakowska. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej “Rondo Mogilskie” znajduje się w odległości 5 min. pieszo od mieszkania. Dojazd komunikacją miejską do Dworca Głównego zajmuje ok. 10 min. Jest to idealne miejsce dla osób chcących żyć aktywnie w zielonej okolicy, a jednocześnie cieszyć się szybkim dostępem do centrum Krakowa.

LOKAL:
Prezentowany lokal o powierzchni 18 m2 znajduje się w przyziemiu odnowionej kamienicy. Składa się z kuchni, części wypoczynkowej/biurowej i łazienki. W lokalu znajduje się jedno okno z widokiem na ogródek. Plusem przy takim metrażu jest przynależność komórki lokatorskiej oraz możliwości korzystania ze wspólnego ogrodu. Wystarczy przejść parę metrów i możemy cieszyć się otaczającą nas zielenią. Serdecznie zapraszam do obejrzenia wirtualnej wizyty.


WIRTUALNA WIZYTA:
https://www.youtube.com/watch?v=P_Xg7-W8hd8


CENA:
220 000 PLN

KONTAKT:
Angelika Woszczyńska
T: (+48) 796 795 651
M: angelika@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.