Lokal pod kancelarie, restauracje - Stare Dębniki - Różana

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji - tuż obok centrum miasta (spacer na Stare Miasto do 10 minut). 3 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. W okolicy centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje. Tuż obok: Wawel, Centrum Kongresowe ICE, Planty, Bulwary Wiślane, Rynek Dębnicki, Zakrzówek, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa co zapewni sprawne dotarcie do Lotniska w Balicach.


LOKAL:

Lokal znajduje się na parterze w odrestaurowanej kameralnej kamienicy. Powierzchnia lokalu składa się z dwóch kondygnacji. Parter o powierzchni 140m2 i piętro 90m2. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno od strony ulicy drugie z własnego parkingu na którym można zaparkować trzy samochody. Daje to olbrzymi komfort ze względu na strefę płatnego parkowania, która obejmuje całą okolicę. Lokal jest w trakcie robót, którego finałem ma być ekskluzywna kancelaria. Możliwe jest dokończenie prac pod kupującego.

https://www.youtube.com/watch?v=-BcEM8zOitI


CENA:

2 700 000 zł

Oferta na wyłączność

KONTAKT:

Sebastian Wąsala
tel: 796 795 876
sebastian@estatestreet.pl

——————————-

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.