Na sprzedaż przestronny lokal z najemcami! - os. Bohaterów Września

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:

Lokal znajduje się na Osiedlu Bohaterów Września, w Dzielnicy Mistrzejowice, blisko Nowej Huty. Nieruchomość położona w środku osiedla, w skład którego wchodzi duża ilość punktów usługowych, handlowych czy lokali mieszkalnych. W pobliżu centrum handlowe Serenada oraz centra biznesowe i biurowce. Nie brakuje również licznych terenów spacerowych, boisk, przedszkoli, szkół czy siłowni. Tuż przed budynkiem przystanek tramwajowy oraz autobusowy. Dużym udogodnieniem są ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem i na terenie całego osiedla.

LOKAL:

Powierzchnia lokalu składa się z dwóch kondygnacji: parter o powierzchni 40m2 i piętro 300m2. Do lokalu prowadzi jedno wejście z ogólnodostępnego parkingu, w przyszłości jest możliwość zrobienia drugiego wejścia i oddzielenia lokali na parterze (40m2).
Na parterze można wydzielić osobny lokal pod dowolną działalność, wejście od strony parkingu i innych lokali. Na pierwszym piętrze znajduje się 10 osobnych pomieszczeń, łazienki oraz recepcja i aneks kuchenny wg zamieszczonego rzutu.
Aktualnie część pomieszczeń jest wynajmowana i istnieje możliwość przejęcia lokalu z najemcami, druga część jest zajęta przez właścicieli, którzy również chętnie będą wynajmować.

LINK DO FILMU:
https://www.youtube.com/watch?v=f1PftTFUAJc

CENA:

1 850 000 PLN NETTO

Oferta na wyłączność

KONTAKT:

Gabriela Surga
T: (+48) 796 795 946
gabriela@estatestreet.pl

——————————-

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.