Lokal użytkowy 31m2 - Ruczaj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaoferować 31 metrowy lokal na sprzedaż !

LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10-15 minut). 3-5 minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: HSBC, CH Robinson, Shell, Motorola, Ericsson, ING, BUMA i inne. W pobliżu bogata infrastruktura handlowo – usługowa, sklepy, restauracje, Tesco, Kaufland, centrum handlowe Bonarka, Zakopianka, liczne tereny spacerowe, boisko, szkoła czy siłownia. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.


LOKAL:
Przedmiotem sprzedaży jest wyposażony i umeblowany, parterowy lokal użytkowy o powierzchni 31m2. Na powierzchnię 31m2 składa się jedno duże pomieszczenie, mały korytarz oraz toaleta.
Do lokalu doprowadzony jest internet światłowodowy, lokal wyposażony jest w instalację alarmową, przy wejściu do łazienki znajduje się aneks kuchenny.
Lokal idealnie sprawdzi się na biuro, salę szkoleniową, działalność usługową.
Istnieje możliwość podjechania bezpośrednio pod drzwi wejściowe. W okolicy znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.


OPŁATY:
31m2 279000 zł brutto


KONTAKT:

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Jakub Syczyński

T: 796 795 258
M: kuba@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.